DRUŻYNA JUNIOREK MŁODSZYCH
Skład zespołu w sezonie 2021/2022
3 Agnieszka BĄBIK
25 Zuzanna BĄBIK
44 Marta BORKOWSKA
15 Lena BRONISZEWSKA
55 Wiktoria BUCZYŃSKA
20 Gabriela ESMAN
1 Zofia FLORIAŃCZYK
30 Marta JABŁECKA
4 Kinga JANKOWSKA
78 Daria KORGUL
38 Karolina KUBAJEK
16 Weronika ŁYSIK
89 Pola MUSIAŁEK
5 Martyna NIEDZIÓŁKA
60 Oliwia PIEKARSKA
19 Maja ROLKA
7 Natalia RUTKOWSKA
51 Agata SANTOREK
50 Aleksandra SŁODOWNIK
Małgorzata STOPKA
46 Emilia WĘGRZYNOWICZ
44 Gabriela WIECZOREK
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych, zawody MKS Karczew:
TerminGospodarzGośćWynik
08.04.2022
18:00
vs MKS Karczew21 : 24
09.04.2022
15:00
MKS Karczew vs UKS 50 Białystok31 : 19
10.04.2022
10:00
SKS Kusy Kraków vs MKS Karczew29 : 19
22.04.2022
15:30
SPR Pogoń 1945 Zabrze vs MKS Karczew35 : 24
23.04.2022
12:00
Bukowsko-Dopiewski KPR vs MKS Karczew32 : 28
24.04.2022
10:00
MKS Karczew vs 26 : 31
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych 1/16
Lp.ZespółMeZwRe PoBr+Br-Br+/-Pkt+Pkt-
1SKS Kusy Kraków3300110545690
2MKS Karczew32017469563
3MKS Lublin31027680-436
4UKS 50 Białystok300354111-5709
Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Młodszych - gr. F, zawody MKS Karczew:
TerminGospodarzGośćWynik
08.01.2022
17:30
MKS Karczew vs KPR ROKiS Radzymin32 : 25
15.01.2022
11:00
NLO SMS ZPRP Płock vs MKS Karczew37 : 20
21.01.2022
18:30
MKS Karczew vs KS AZS AWF I Warszawa30 : 20
25.02.2022
18:15
MKS Karczew vs NLO SMS ZPRP Płock18 : 27
28.02.2022
18:40
KPR ROKiS Radzymin vs MKS Karczew21 : 24
09.03.2022
16:00
KS AZS AWF I Warszawa vs MKS Karczew29 : 23
Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Młodszych - gr. F
Lp.ZespółMeZwRe PoBr+Br-Br+/-Pkt+Pkt-
1PreZero APR Radom10100027221656282
2NLO SMS ZPRP PŁOCK1070330825256219
3MKS Karczew10505238245-71515
4UKS Zielonka10406268290-221317
5AZS AWF Warszawa10307263282-191020
6KPR ROKiS Radzymin10109266330-64327
Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Mł. gr. A, zawody MKS Karczew:
TerminGospodarzGośćWynik
17.10.2021
11:00
MKS Karczew vs 35 : 19
23.10.2021
13:00
PreZero APR I Radom vs MKS Karczew21 : 14
30.10.2021
11:00
KS Orlęta Zwoleń vs MKS Karczew26 : 47
06.11.2021
11:00
MKS Karczew vs PreZero APR II Radom 46 : 18
20.11.2021
18:00
MKS Karczew vs UKS Zielonka29 : 21
04.12.2021
13:00
vs MKS Karczew14 : 26
08.12.2021
16:15
UKS Varsovia I Warszawa vs MKS Karczew19 : 21
31.01.2022
18:00
MKS Karczew vs PreZero APR I Radom22 : 25
Warszawsko-Mazowiecka Liga Juniorek Mł. gr. A
Lp.ZespółMeZwRe PoBr+Br-Br+/-Pkt+Pkt-
1PreZero APR Radom121200408251157342
2MKS Karczew121002364225139306
3UKS Zielonka12804405326792511
4UKS VARSOVIA12606364293711917
5PreZero APR II Radom 12309273392-119927
6MKS Znicz Pruszków12309263411-148927
7KS Enea Orlęta Zwoleń120012249428-179036
Treningi zespołu odbywają się:
Wt., Cz., Pt. godz. 18:00
Trener: Grzegorz Ankiewicz