Nasze sukcesy

Zespół rocznik 2004

  • Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Lubiczu 2015 - I miejsce

Zespół rocznik 2001

  • Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w sezonie 2013/2014
  • I Miejsce w  Półfinale Pucharu ZPRP 2013/2014
  • Złoty Medal Finału Pucharu ZPRP Dziewcząt 2014

    

  • X Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewczęt i Chłopców Giżycko 2014 - II miejsce
  • XXXV Międzynarodowy Turniej "Lajkonik Cup" - Kraków 2015 - I miejsce
  • Łukovia CUP 2015 - I miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Siemiatyczach - I miejsce
  • I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Piasecznie - I miejsce
  • XXXVI Lajkonik CUP - III miejsce
  • Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w sezonie 2015/2016
  • 1/4 Finału Pucharu ZPRP Młodziczek w Elblągu - I miejsce
  • 1/2 Finału Pucharu ZPRP Młodziczek w Kwidzynie - I miejsce
  • Srebrny medal - II Miejsce w Finale Pucharu ZPRP Młodziczek w sezonie 2015/2016

 

Zespół rocznik 2000

  • IX Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - II miejsce
  • IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew 2012 - I miejsce
     
  • XXXIII Międzynarodowy Turniej "Lajkonik Cup" - Kraków 2013 - I miejsce
  • Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w sezonie 2012/2013
  • I Miejsce w Półfinale Pucharu ZPRP Dzieci w sezonie 2012/2013
  • Awans do Finału Pucharu ZPRP dzieci w sezonie 2012/2013
  • Brązowy medal Finału Pucharu ZPRP Dzieci 2013

  • V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Karczew 2013 - I miejsce
  • Wicemistrzostwo Województwa Mazowieckiego w sezonie 2013/2014
  • Awans do Finału Pucharu ZPRP Młodziczek w sezonie 2013/2014
  • Interamia World Cup Teramo - Włochy 2014 - II miejsce
  • X Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewczęt i Chłopców Giżycko 2014 - I miejsce
  • Puchar Podlasie 2014 - I miejsce
  • Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w sezonie 2014/2015
  • Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Brodnicy II 2015 - I miejsce
  • XXXV Międzynarodowy Turniej "Lajkonik Cup" - Kraków 2015 - I miejsce
  • I Miejsce w Półfinale Pucharu ZPRP Młodziczek
  • Brązowy medal Finału Pucharu ZPRP Młodziczek 2015
  • EuroFest 2015 Koper - Słowenia - I Miejsce
  • VII Karczew CUP - I miejsce
  • III Miejsce w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w sezonie 2015/2016

 

Zespół rocznik 1998

  • Ogólnopolski Turniej w Siemiatyczech - marzec 2009 - III miejsce
  • I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Karczew 2009 - III miejsce
  • XIV Podlaski Festiwal Piłki Ręcznej Siemiatycze - maj 2009 - I miejsce
  • Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Bordnica 2009 - I miejsce
     
  • Jesienny Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dopiewo 2010 - III miejsce
  • Varsovia Handball Piknik 2010 - III miejsce
  • II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Drwęca Cup" Lubicz 2010 - I miejsce
  • Interamia World Cup Teramo - Włochy 2010 - I miejsce
  • II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewczat Karczew 2010 - I miejsce
     
  • Spare Bank1 Cup 2011 - Stenkier Norwegia - III miejsce
  • III Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewczat Karczew 2011 - I miejsce
  • Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w sezonie 2010/2011
  • Varsovia Handball Piknik 2011 - I miejsce
  • XXXII Międzynarodowy Turniej "Lajkonik Cup" Kraków 2011 - I miejsce
  • Finał Pucharu Polski w sezonie 2010/2011 - VII miejsce
     
  • Wojewódzka Liga Młodziczek 2011/2012 - III miejsce
  • "Festa Major 2012" Sant Esteve Sesrovires (Barcelona) Hiszpania - I miejsce
  • IX Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - II miejsce
  • IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew 2012 - I miejsce
  • Vice Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w sezonie 2012/2013
  • II Miejsce w Półfinale Pucharu ZPRP Dzieci w sezonie 2012/2013
  • Awans do Finału Pucharu ZPRP młodziczek w sezonie 2012/2013
  • V Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Karczew 2013 - I miejsce
  • VI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Karczew CUP 2014 - II miejsce
  • III miejsce w Wojewódzkiej Lidze Juniorek Młodszych 2014/2015